суббота, 18 августа 2018 г.

У вас період особистісної кризи? Подолайте його.





Кожному знайомий стан "ефект досягнутої мети". Воно може виникнути на будь-якому етапі вашого життя. Ви добилися всього в своїй кар'єрі? У вас є всі матеріальні блага, прекрасна сім'я і ступор - куди рухатися далі, якщо це і є мій межа? Вітаю, у вас особистісний криза.

Думка про досягнутому межі дуже легко вганяє в депресію, а це як відомо не райдужний діагноз. Але стривайте, а хіба сама криза, це не стан нового етапу. Адже це теж зміна, нехай і пов'язане з занепадницькими настроями. І чим швидше ви це усвідомлюєте, тим краще і якісніше зможете вибратися з кризової ями.
Перше, що вам потрібно зробити, це дати відсіч своїм внутрішнім демона - самокритичності. Згадайте будь-яку справу, яке у вас заходило в глухий кут, ви засмучувалися і критикували себе: "я не здатний на це". Але скоріше за все в цій ситуації немає виключно вашої помилки, і ви звинувачуєте себе просто. Так склались обставини. Людина не буває винен один. Це б сталося рано чи пізно, не в цьому так в іншій справі. І замість самобичування подумайте про своє майбутнє, підійміть свою голову з упевненістю в тому, що це не кінець життя.

Другий пункт це тренування своєї стресостійкості. Сенс тренування в скоєнні дії, яке ви не дуже любите. Наприклад, ви ненавидите рано прокидатися. Тоді вам потрібно ставити будильник на ранковий час і вставати відразу по дзвінку, не переставляти час на будильнику, цим ви не допоможете своєму тренуванні стресу. Ви не любите бігати вранці, що ж прекрасна пора цим зайнятися. Або для вас прибирання будинку це суцільний кошмар. Прекрасно, виділяйте собі годину щодня для підтримки чистоти або на два дні розтягніть генеральне прибирання. Будь-яка справа, яке викликає в вашому розумі опір, буде відмінним тренуванням вашому стресу, і в більш глобальної ситуації, де стресова навантаження неминуча, ви покажете свою витривалість. Адже особистісний криза це теж великий стрес.





У заняттях йогою, а саме в прийнятті асан (поз) є важлива умова: після напруги слід розслаблення. На вдиху ми напружуємося, на видиху розслабляємося. Уявіть, що криза це ваш вдих, а перегляд фільму чи медитації це видих. Ви повинні давати собі відпочинок від постійної напруги. Адже переживання кризи це величезне навантаження на весь людський організм. За напругою необхідно розслаблення.
І найголовніше: дивіться на світ позитивно. Все що відбувається у вашому житті обов'язково на краще. І ця криза прийшов до вас, що б ви стали краще, відкрили нові горизонти. Життя не стоїть на місці.

Комментариев нет:

Отправить комментарий