вторник, 21 августа 2018 г.

Поради для щасливого сімейного життя




Кожна сімейна пара мріє про безтурботне сімейного життя без сварок і негараздів. Але це неможливо. Як би не хотілося, але сімейні кризи - невід'ємна частина кожної сім'ї. Важливо вчасно усвідомити це і зробити правильну профілактику для ідеальних сімейних відносин.
1. Бути реалістом щодо сімейного життя. Всі люблять романтику і хочуть, щоб вона тривала вічно, але це не реально навіть в самих ідеальних сім'ях. Є робота, побут, які іноді можуть вносити свою ноту в сімейне життя. Це ж стосується і характеру другої половинки. Потрібно бути готовим шукувати не тільки негатив в людині, але знаходити побільше позитивних сторін.
2. Навчитися казать «вибач» і визнавати свою провину. У деяких випадках краще побороти свою впертість. Це слово має стати звичним в сімейних відносинах, адже важлива не тільки пристрасть, але і повагу один до одного.
3. Навчитися поменше критикувати і побільше говорити компліментів. Критика, особливо жорстка, може назавжди зруйнувати почуття і, часом, відновлювати їх вже немає сенсу. Краще збиратися разом і обговорювати всі недомовки і вади. Але робити це потрібно делікатно. Важливо постійно своїм ставленням дати зрозуміти, що друга половинка улюблена, бажана, її цінують і поважають.
4. Вчасно прикрити рот. Хоч більшість психологів і говорять про відвертість, і про те, що в сім'ї не повинно бути секретів, але перед тим, як розповісти щось, що може образити, краще добре подумати про можливі наслідки.
5. Часті спогади про загальні приємні моменти, походи в кіно, гості, романтичних вечорах, обговорення загальних приємних переживань і моментів. Це один з пунктів здорових відносин.
6. Не виносити сварок з хати. У найкритичніших ситуаціях хочеться поділитися, порадитися з мамою, подругою, сестрою. Потрібно відразу охолонути і подумати, чи варто це робити. Криза рано чи пізно мине, а ось підвищену увагу оточуючих до розвитку відносин залишиться.
7. Важливо налагодити відносини з батьками другої половинки або зайняти нейтральну сторону, це може вберегти від безлічі проблем і розбіжностей. Якщо батьки дуже втручаються зі своїми порадами в стосунки молодої сім'ї, то варто делікатно пояснити про те, що молоді можуть розібратися і самі. При цьому важливо усвідомлювати сім'ю, має бути поняття «ми», а не «ти» і «я».
8. Задарювати  своїх половинки ласкавими словами та подарунками або приємними сюрпризами. Це викликає позитивні емоції і повагу один до одного.
У будь-якій ситуації потрібно підтримувати один одного і пам'ятати про те, що сім'я і будинок - це затишний куточок, в який хочеться повертатися.

Комментариев нет:

Отправить комментарий