вторник, 28 августа 2018 г.

Чому заздрість сприяє втраті друзів?



Стаття показує, наскільки вирішальною в дружбі може бути заздрість, і які наслідки чекають людей, які заздрять друзям.
Починаючи з самого дитинства ми, зустрічаємо в житті велику кількість людей. Деякі є просто знайомими, а інші, із-за певних обставин, стають близькими друзями. Але навіть найближчі не обходяться без сварок або розбіжностей.
Однією з найпоширеніших причин втрати дружньої довіри є заздрість. Чому ж люди починають заздрити друзям і псують з ними безцінні відносини? Відповідь на питання дається в цій статті.

Успіх одного, як засіб для появи заздрості.

Люди протягом усього життя стикаються з різними труднощами. Проблеми з навчанням в школі, нестача часу здати сесію в університеті, вимогливий начальник на роботі. У таких ситуаціях першими на допомогу завжди приходять справжні друзі. Рішення проблем зближує людей ще більше, і так відбувається до тих пір, поки у кожного є важкі ситуації.
Але що ж відбувається, коли одного оточують одні проблеми, а до іншого стрімко приходить успіх? Все вірно, у людини з'являється почуття заздрості. Спочатку це може бути «світла» заздрість, коли людина радіє успіхам свого друга, але при цьому намагається зрозуміти, чому у нього справи йдуть не так добре. Через деякий час стає важче сприймати інформацію про те, як у одного все добре. Почуття, що він завжди попереду не дає спокою, спалює зсередини.
Саме з цього моменту починається неадекватна реакція на досягнення успіху іншими. Одне розуміння, що у нього все добре, викликає тільки почуття гніву і розлад. І в поривах сильних почуттів можна наговорити чимало грубих слів на адресу кривдника, нехай і не спеціально. І коли один зрозуміє, що розповіді про досягнуті їм цілях викликають бурю негативних емоцій у співрозмовника, йому стане неприємно про це говорити. Між друзями виникає бар'єр, який руйнує можливість бути такими ж вірними і відкритими.



Заздрість, через невпевненість в собі.

У кожній компанії є ті, чия думка сприймається набагато вище за інших. Без їх присутності часто не виходить влаштувати зустріч. А вибір місця зустрічі, в більшості випадків, відбувається на користь пропозиції цих людей.
Друг, який хоче бути душею компанії, але, в силу певних причин, не може, починає заздрити лідеру і сприймати кожну фразу як наказ. Розбіжність між друзями виникає навіть при вирішенні найпростіших питань. Будь-яка пропозиція сприймається негативно, і рано чи пізно в обидва боки це набридне. На цьому грунті виникають конфлікти, і, якщо вони тривають постійно, це може послужити початком розриву дружби.

Ніхто не застрахований від таких ситуацій в житті і, найголовніше, в ці миті залишатися при здоровому глузді і не робити дурних помилок. Заздрість присутня в кожній людині, але поширення її на друзів легко може сприяти їх втрати.
Для того щоб цього уникнути, необхідно розуміти, що один в будь-якому випадку захоче поділитися радісною новиною і своїми досягненнями. Залишатиметься таким же впевненим по життю людиною. І заздрити чи результатам, чи сприймати слова одного «в багнети», вирішувати тільки самій людині.

Комментариев нет:

Отправить комментарий